نتایج جستجو برای عبارت :

Keep insisting

عرضم به حضورتون که ما امتحاناتو پشت سر گذاشتیم..البته هنوز نمره هاش نیومده که ببینیم واقعا پشت سر گذاشتیم یا نه ولی امید داریم که پاس شده باشیم... روز اخرین امتحان هادسون اصلا از امتحانش راضی نبود و انقد درگیر بد دادن امتحانو حرف فلان استاد و چرا بهم اینو گفتو چرا من اونو گفتم و اینا بود که کلا انگار منو نمیدید خب منم که پتانسیل زیادی دارم که از این نوع رفتار و بی توجهی ناراحت شم! بهم برخورد حسابی...از فرداش محل ندادم گفتم بذا تو حال خودش باشه!! ی
Condition befor Deluge & Hz. Noah's Curse

ARK

It means Taklamakan is the resting place of Hz. Noah’s Ship who himself was the father of all Post-Ark era’s people. Yes, leaving the large Trace as large as Ship’s size: approximately 1000Km Long and 400Kg Wide, world’s largest ever Ship has been built by Hz. Noah under mighty God’s Command and Help to rescue all the living creatures on the Earth.
Because of building this Ship by God’s command it was called ARK so its name was understood Command, Order and Rule or in addition to this concept, ARK was conceived as a given authority by God to Hz. Noah to command to the people so this given authority by God for ruling on people to Hz. Noah, has been called as ARK and ARK Ship. Yes, Turk is the name of the family who resid
برخلاف شکل موجود، تولید ثروت یک راه حل غلط است!
زیرا که فرماندهان تولید ثروت، کسانی هستند که می خواهند: آن را به غارت ببرند! در
واقع بصورت علمی، سرمایه گذاران طرحها، کسانی هستند که عاقبت، اصل و فرع آن را به
آمریکا، یا کانادا می برند! در اینجا ما با یک تناقض بزرگ روبرو هستیم: که اگر دقت
نشود به تحلیل های نادرست کشیده می شود. اصرار بر واردات از یکسو، و اصرار بر
صادرات از سوی دیگر، این تناقض را آشکار می کند. وقتی که دولت افتخار می کند که: امکانات
وا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران